На Чернігівщині лікарі успішно прийняли пологи у 13-літньої

 

 

 

 

Новоспеченій матусі лише у серпні виповнилося 13. Але попри такий ніжний вік вона щаслива й успішно дає раду своїй новонародженій донечці. А супермолода бабуся – 31-річна мама породіллі Людмила – безмежно вдячна менським лікарям за вчасно надану кваліфіковану допомогу. І всьому медперсоналу лікарні – за турботливий догляд і увагу.

Пологи у дівчинки розпочалися у неділю надвечір, рідні викликали «швидку».

– Нас збиралися везти до Чернігова, бо раніше обстеження показували, що маля у доньки в утробі займає поперечне положення, – розповідає новоспечена бабуся. – Але ми наполягли: поїдемо у Мену! І не пожаліли. Дякую щиро менським лікарям! За пологи грошей з нас не взяли ні копійки, все пройшло без ускладнень, народжували на 41-му тижні. У неділю ввечері близько 18-ї почало боліти у доньки, а вже о-пів на 11 вечора народилася наша дитиночка, Полінка.

– За великим рахунком ця дитина (маю на увазі 13-річну породіллю) мала б народжувати у міському перинатальному центрі, але ми взяли відповідальність на себе. Провели консиліум, порадилися, підготувалися. І таки впоралися. Адже сили, уміння, технічні можливості, кваліфікація наших лікарів – усе це дозволило виконати цю роботу. Пологи приймали акушер-гінеколог Сергій Осєдач та неонатолог Людмила Минець, вони все зробили професійно й на найвищому рівні.

За словами Олега Тимошенка, карета «швидкої» привезла потенційну маму, коли пологи вже розпочалися. Але все обійшлося без ускладнень, пологи були фізіологічні, партнерські (у присутності мами-бабусі).

Джерело: сайт “Сусіди Сіті”

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь