Це не забаганка: з чим звернувся гендиректор міськлікарні до ніжинців?

 

 

 

 

Під час наради у Ніжинській міській раді, яка відбулося 29 жовтня, де обговорювалося питання, як працюватиме Ніжин у «червоній» зоні, гендиректор Ніжинської міської лікарні Олександр Костирко звернувся до всіх жителів Ніжинської громади з великим проханням. Суть його полягає у наступному.

Хворі, в першу чергу ті, які мають підозру на COVID-19, НЕ ПОВИННІ приймати самостійні рішення і приїжджати до медзакладів (це стосується не тільки Ніжинської міської лікарні) своїм транспортом і вчиняти конфлікти. Це відволікає медперсонал, втрачається дуже цінний час.

Потрібно викликати «екстрену швидку допомогу» за номером «103». Вже медики вирішуватимуть, до якого саме медзакладу госпіталізувати людину. І це не просто забаганка медичних працівників. Справа у тому, що наразі, через пандемію, медзаклади перевантажені. Вільні місця є не у всіх лікарнях. «Швидка допомога» володіє чіткою інформацією, де саме є такі місця.

Сімейні лікарі також комунікують лише через «швидку допомогу».

Тому керівники медзакладів просять жителів Ніжинської громади проявляти більше поваги до роботи медичних працівників, дотримуватися їхніх вказівок та порад.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь