У Чернігівській області у 2021 році відремонтовано 188 км державних доріг

 

 

 

 

У 2021 році у Чернігівській області в рамках програми “Велике будівництво” відремонтовано 188,2 км доріг державного значення. План перевиконано, адже попередньо розраховували відремонтувати 182 км.

Є об’єкти, повністю завершені у 2021 році, а також перехідні на 2022-й. Загалом за сезон дорожники на Чернігівщині уклали 188,2 км фінішного шару покриття та 244,5 км вирівнювальних шарів асфальтобетону.

Так, минулого року завершений ремонт ділянки дороги Р-67 Чернігів–Ніжин–Прилуки–Пирятин від Ніжина до Прилук, включаючи об’їзну Ніжина. Протяжність ділянки – 74,9 км. Термін реалізації – 2020-2021 роки. У 2021 році завершені роботи із влаштування нового покриття 21 км на об’їзній Ніжина. Фінішували й роботи по влаштуванню системи освітлення та відеоспостереження. Також у процесі ремонту оновлено сім мостів. Підрядна організація – ТОВ «СП «Автострада».

Поблизу села Хвилівка встановлена система автоматичного зважування великовагового транспорту у русі WIM. Підрядна організація – ТОВ «Інтеграл Сістемс».Продовжені розпочаті у 2020 році масштабні роботи з капітального ремонту дороги Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною. Загальна протяжність ремонту на території Чернігівської області – 143 км. У 2020 році на 12,4 км влаштовано верхній шар покриття. Станом на кінець 2021 року 103,6 км траси мали фінішний шар асфальтобетону. Продовження робіт – у 2022 році. Підрядні організації – ТОВ «ДС Пром Груп», ТОВ «СП «Автострада», ТОВ «ШБУ-77». Дорога ремонтується в межах державного інвестиційного проєкту «Приведення стану автомобільної дороги транспортного сполучення Київ – Суми – Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних вимог».

У 2021 році на дорозі Н-07 Київ – Суми – Юнаківка завершені роботи з реконструкції мосту через річку Удай біля села Манжосівка. Перебудовано два мости на об’їзній Прилук – шляхопровід через залізницю та ще один міст через Удай. Наразі на ділянці продовжуються роботи з укріплення схилів земляного полотна та поширення дорожнього полотна. Поблизу села Олексинці реконструйовано міст через річку Лисогір. Минулоріч встановлена нова споруда, поточного року будуть проводитися роботи з ремонту підходів та асфальтування фінішним шаром асфальтобетону. Поблизу села Переволочна стартувала реконструкція третього мосту через річку Удай. Вже розпочато забивання паль для нових опор. Уже цього року дорожники планують приступити до реконструкції ще одного шляхопроводу через залізницю поблизу села Петрівське. Субпідрядна організація, залучена до робіт на мостах, – ТОВ «Синергія Міст».

 Завершено ремонт 45-кілометрової ділянки дороги Т-25-27 Бобровиця – Свидовець – Новий – Биків – Ічня на ділянці між трасами Р-67 та Н-07 – від Монастирища до Нового Бикова. У 2020 були розпочаті роботи з влаштування шару регенерації та вирівнювального асфальтобетону. У 2021 їх продовжили та уклали фінішний шар, завершуються окремі роботи з облаштування придорожньої інфраструктури. Підрядні організація – ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» та «AzVirt» LLC.

У селі Киїнка відремонтована ділянка дороги Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів, що поєднує траси М-01 та Р-56. Протяжність ремонту – 3,6 км. По селу облаштована пішохідна зона з тактильної плитки. Встановлено освітлення. Нанесена тимчасова жовта розмітка, навесні натомість неї буде наноситись холодний пластик. Також оновлено міст у Киїнці, що входило до комплексу робіт з ремонту дороги. Підрядна організація – ТОВ «ШБУ №14».

Відремонтовано 14,8 км розбитої дороги Т-25-19 Холми – Авдіївка – Оболоння – по селу Авдіївка та від Хлоп’яників в сторону Холмів. Обидві ділянки прилягають до національної траси Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч. Оновлено дорогу з посиленням конструктиву, відремонтовано три мости, облаштовано інфраструктуру по населених пунктах. Підрядна організація – ПрАТ “ШРБУ №82”.

У 2021 році розпочатий ремонт 20-кілометрової ділянки дороги Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч від Стахорщини до Новгорода-Сіверського. Влаштовано 5,1 км шару регенерації та вирівнювального шару. Продовження робіт – у 2022 році. Підрядна організація – ТОВ «ДС Пром Груп».

Стартував минулого року і ремонт дороги Т-25-03 Вільне – Кролевець – ділянки по території Чернігівської області від села Вільне до межі з Сумщиною. Протяжність – 11 км. Дорожники влаштували шар посилення основи та вирівнювальний шар асфальтобетону. Продовження робіт – у 2022-му.

Розпочато роботи з капітального ремонту ще шести мостів, які будуть продовжені поточного року:

  • – міст через р. Снов біля с. Гвоздиківка на дорозі державного значення Р-83 Славутич — Любеч — Ріпки — /М-01/ — Городня — /Н-28/ — Сновськ — Корюківка — Семенівка — Костобобрів — Чайкине — /Н-27/. Підрядна організація – ТОВ “Будівельне управління механізації”;
  • – три мости через суходіл поблизу с. Пакуль та с. Михайло-Коцюбинське на дорозі Р-56 Чернігів — Пакуль — КПП “Славутич” — Чорнобиль – проведений тендер, підрядник – ТОВ “Будівельна Компанія РЕДДІТО”;
  • – два мости на дорозі Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка – через р. Смяч поблизу с. Політрудня та через р. Тетева поблизу с. Гасичівка. Підрядна організація – ТОВ «Укртрансміст».

Балансоутримувачем доріг державного значення в області є Служба автомобільних доріг (регіональна структурна одиниця Державного агентства автомобільних доріг України – Укравтодору). У підпорядкуванні відомства — 2953 кілометри трас міжнародного, національного, регіонального та територіального значення, що проходять територією області. Чернігівщина має найбільшу мережу державних доріг в Україні.

Джерело: ch.ukravtodor.gov.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь