Наказом начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського тимчасове виконання обов’язків начальника Ніжинського районного відділу поліції покладено на полковника поліції Андрія Водолазкіна.
Нового керівника особовому складу представили сьогодні, 22 лютого.
РАНІШЕ МИ ПИСАЛИ: У Ніжинської поліції – новий керівник
У інтерв’ю місцевим ЗМІ Андрій Іванович заявив про відкритість та готовність співпрацювати з громадою.
Андрій Водолазкін – досвідчений поліцейський, у цій сфері працює вже 23-й рік. Має дві вищі освіти – юридичну та економічну. За час служби працював у різних структурних підрозділах поліції: дільничним інспектором поліції, в карному розшуку, має чималий досвід роботи на керівних посадах. Перед призначенням у Ніжин очолював Новгород-Сіверський районний відділ поліції.
Новий керівник заявив, що докладе максимум зусиль задля підтримання стабільної обстановки та безпеки на Ніжинщині.
“Я не поділяю поліцейських на технічний персонал, або тиловий, – підкреслив Андрій Водолазкін. – Якщо одягнув погони, маєш забезпечувати громадський спокій, правопорядок та безпеку.
- Андрію Івановичу, чи хотіли б Ви щось змінити в роботі Ніжинського відділу поліції?
- У моєму підкорядкуванні – 450 осіб. Насамперед хочу запевнити, що в разі надзвичайних ситуацій – все буде добре. Працюватимемо над тим, щоб стояти на варті безпеки громадян Ніжинської громади.
Для мене принципово в моїй роботі правоохоронця – це ліквідація організованих груп, які можуть здійснювати продаж та розповсюдження наркотичних засобів.
- У Ніжині уже не перший рік діє система відеоспостереження за програмою «Безпечне місто». Цьогоріч у міському бюджеті заклали 1,5 млн грн на реалізацію проекту для встановлення камер відеоспостереження…
- Так, це ефективна програма. На сьогодні в межах міста працює понад 70 відеокамер, цього року цю систему буде ще доукомплектовано. Чим більше камер буде встановлено, тим більше ми перекриємо виїздів з міста, будемо бачити місця скупчення громадян і т. п. Кошти, зазначені вище, плануємо використати для облаштування камер відеоспостереження в центрі міста, на центральних вулицях та площі, де відбуваються масові заходи, задля контролю за оперативною обстановкою.
Зазначу: завдяки відеоспостереженню в Ніжині було розкрито близько 40-50 відсотків порушень.
А найголовніше в роботі правоохоронця – працювати так, щоб люди йому довіряли. Це – один із пріоритетів у моїй роботі.
Нежатин
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram