![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/SVIDOMYJ-1.gif)
Вечір 14.03.2022.
Ситуація на вечір у місті спокійна, контрольована.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Комунальні служби працюють. ЖЕК «Північна» займається відновленням покрівлель після обстрілів «Ураганами».
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Медичні заклади у місті працюють. Банк крові забезпечений компонентами крові та плазми. Питання з гемодіалізом вирішується. Районна лікарня почала працювати з онкохворими, які зможуть отримувати хіміотерапію та відповідне лікування.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Сьогодні відпрацьовували логістику з волонтерами. Завтра будуть працювати три пункти видачі гуманітарної допомоги відповідно сформованих списків. Будемо розширювати категорії людей, які отримуватимуть гуманітарну допомогу. Для отримання допомоги, залиште заявку за телефонними номерами: 097 348 36 47, 068 118 04 98, 7 34 33.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Сьогодні було розвезено 6300 літрів молока по пунктам видачі. Дякуємо фермеру Дмитру з с.Красносільське.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Будьте взаємоввічливими, аналізуйте та не розповсюджуйте неправдиву інформацію.
Зараз усім важко, всі перебувають у напруженні. Але давайте зберігати спокій та холодну голову!
Ніжинська міська рада