Ніжин на другому місці серед міст Чернігівської області, яке зазнало серйозних втрат та руйнувань внаслідок наступу російських окупантів.
Вже в перші хвилини початку війни, о 4:30 ранку 24 лютого, ворог наніс ракетно-бомбові удари по Ніжинському аеродрому ДСНС України. В результаті було повністю зруйновано командний пункт управління, де під завалами загинуло 5 рятувальників…
По Ніжину ворог нещадно гатив з мінометів та ракетних систем залпового вогню, наносив авіаудари. Як наслідок, пошкоджено 25 багатоповерхівок, понад 60 приватних будинків, будівлю школи, дитячий садочок, амбулаторію сімейної медицини, котельню, та міське кладовище.
Є будинки, які зруйновані вщент…
Зараз міська влада активно працює над відновленням цих об’єктів, повідомляє міський голова Ніжина Oleksandr Kodola, який з перших хвилин війни, 24/7 був на постійному зв’язку з містянами. Детальніше про ситуацію в Ніжині незабаром в розгорнутому інтерв’ю з очільником міста на телеканалі “ТІМ”.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278448143_3048440068739670_6826465375036254005_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278457634_3048440025406341_4638222949129464273_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278460339_3048439955406348_4795702892057130554_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278503059_3048439985406345_4927139948281005607_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278461031_3048440105406333_5055480470112434432_n.jpg)