Минулими вихідними ще більше десяти мешканців Ніжина обрали цікавий і корисний спосіб проведення вільного часу – скористалися послугами співробітників відділу «Музей історії Ніжина» НКМ ім.. І. Спаського, замовивши оглядову екскурсію історичним середмістям давнього міста над Остром.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280541372_447744410488452_2236935511262266417_n-1024x766.jpg)
Здійснили прогулянку найдавнішою вулицею міста – Гоголівською, почули розповідь про гоголівську мостову, Українського Магеллана Юрія Лисянського, Стефана Яворського та Івана Мазепу, що спільно будували собор чоловічого монастиря, лавку «огіркової бабусі» Сергія Корольова, Миколу Гоголя і пам’ятник, збудований на його честь, про інші ніжинські цікавинки.
Звісно – найперше – про перлину українського бароко Миколаївській собор, Ніжинський замок, козаків і поляків. І про ніжинських греків, що полишили по собі цілі квартали житлової й адміністративної забудови…
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280774269_447744413821785_8656515179916930638_n-766x1024.jpg)
Запрошуємо всіх, хто цікавиться минулим древнього Ніжина до подорожей у минуле, не полишаючи, водночас, сьогодення.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280853351_447744393821787_2981789551425806487_n-766x1024.jpg)
Зважаючи на обставини, екскурсії відбуваються у фіксовані дні й виключно за попередньою домовленістю: ЩОСЕРЕДИ (тел. 097-759-50-19), ЩОП’ЯТНИЦІ (тел. 098-498-14-96), ЩОНЕДІЛІ (068-353-59-57).
Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram