Працівниками комунального закладу МЦ “Спорт для всіх” продовжується роботи, щодо утримання спортивних об’єктів міста Ніжина в належному стані.
Так на спортивному майданчику за місцем проживання населення в мікрорайоні по вул. Шевченка 92- В, проведені заходи з благоустрою (покіс трави, прибирання території від сміття) та ремонту спортивного обладнання, встановлений новий вуличний спортивний комплекс з різнорівневими турніками та брусами.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/289896675_2138267049666027_3956200519019149625_n-1024x1017.jpg)
Наразі бажаючі на спортивній локації мають змогу позайматися на вуличних тренажерах, турніках та брусах виконуючи різноманітні силові вправи та також провести тренування з настільного тенісу.
“Спорт для всіх”, директор Сергій Півень
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/290171776_2138266909666041_319396338271462416_n-1024x1008.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/289826200_2138267539665978_8377734673703747330_n-1024x803.jpg)