Талановита ніжинка, студентка 2 курсу КЗ “Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької” спеціалізації “Народне пісенне мистецтво. Академічний спів.”Мойсеєнко Дарія перемогла у Всеукраїнському конкурсі “Талановита Україна”.
Як повідомляє викладач Ирина Разон, цього року для дівчини – це вже не перша нагорода.
Вітаємо Дарію і бажаємо їй нових творчих досягнень!
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/289756223_2367349573406223_6369325567100902260_n.jpg)