Рятувальники 14 ДПРЧ м. Бахмач вивільнили свійську тварину із пастки.
30 червня о 14 годині 40 хвилин до Служби порятунку “101” у м. Бахмач від місцевого жителя надійшло повідомлення про те, що в Ніжинському р-ні, Бахмацької ТГ, хуторі Осинівка в колодязь, що не експлуатується, впала коза.
Прибувши на місце виклику, рятувальники за допомогою драбини палки спустились у колодязь, рятувальною мотузкою обв‘язали козу та дістали на поверхню, де й передали живу та неушкоджену тварину власниці.
Ніжинське районне управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-1-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/3-1-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-1-768x1024.jpg)