Плантації новорічних ялинок – саме так ніжинські лісівники називають посадки ялинок та сосен для продажу в передноворічні свята. Площа таких плантацій по ДП “Ніжинське лісове господарство” становить понад 80 га.
Уже декілька років поспіль ніжинські лісівники проводять роботи з формування крон сосен та ялинок. Така обрізка проводиться у червні-липні, коли молоді пагони ще не здерев’яніли. Завдяки правильно проведеному формуванню дерево на вигляд буде більш розлогим і пухнастим, справжня новорічна окраса. На таких плантаціях хвойні красуні вирощують та доглядають до 5-8 років. А потім уже їх заготовляють для реалізації населенню в передноворічний період.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/293946027_5113559045437254_8098341521912646466_n-678x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/294152950_5113559018770590_7756841291025941455_n-768x1024.jpg)
ДП “Ніжинське лісове господарство”
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram