У Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відбулось нагородження учнів 4-Б та 8-Б класів – переможців та лауреатів ІІІ Міжнародного конкурсу “Пліч-о-пліч у колі друзів” (м. Ніжин: Україна – м. Прейлі: Латвія – м. Озургеті: Грузія) та їх педагога-творчого наставника Петренко Лариси Борисівни.
Нагороджувала юних митців голова ГО Ліга-клуб “Ділова жінка“, співзасновниця конкурсу Стратілат Тамара Михайлівна.
Бажаємо дітям і вчителю цікавих творчих ідей, натхнення та нових творчих успіхів!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/308621456_530150588922758_1104497526926134654_n-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/308685596_530150932256057_3754969918439018407_n-1024x1001.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309641749_530150108922806_413290928939314307_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309684484_530149702256180_7436296043337700709_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309697379_530150172256133_8380172875448304332_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309711736_530149615589522_5993474793757849938_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309789543_530150258922791_5592866385594302799_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309889216_530149638922853_6689764528466017211_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309915755_530150345589449_3015889116234670770_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309973730_530150088922808_4551505773120564117_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310021677_530149682256182_5933796290528965839_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310088743_530149548922862_7164234172546271061_n.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram