З метою утримання в належному стані автомобільних доріг, які не мають твердого покриття, у Ніжині проводиться їх грейдерування з частковим підсипанням піщано-ґрунтовою сумішшю.
Наразі виконано роботи по вулицях Шепелівська, Петровського М., Ватутіна, 2-га Садова, Менделеєва, Обжарівська, Лібкнехта К., Ображівська, Гребінки, Мирна, Лучицького, Обїжджа, Бобрицька, 8-го Березня, Тургенєва, Шолом Алейхева, Набережна Воробївська, Гімназійна.
Крім того виконано поточний ремонт посадочної платформи біля автобусної зупинки «Автостанція», а також грейдерування дорожнього покриття на кладовищі «Савське», що по вул.Бобрицька та кладовищі «Фрунзівське», що по вул. Пісочна.
За сприятливих погодних умов роботи триватимуть.Попри воєнний стан у країні, продовжуємо поліпшувати умови проживання в нашій громаді!
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311622752_491736176329675_9093822497399481352_n-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311647917_491735946329698_5226010392544428036_n-1024x604.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311769811_491735929663033_2607968340712787379_n-1024x628.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311863047_491735966329696_7367717631261575190_n-1024x597.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312216250_491736036329689_7749538867699606926_n-1024x615.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312239685_491736019663024_3811507731518436998_n-1024x673.jpg)