Президент Німеччини прибув з візитом на Чернігівщину

 

 

 

 

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який прибув до України у вівторок, 25 жовтня, звернувся з посланням до українців.

Також голова ФРН побував у місті Корюківка Чернігівської області, куди вже навідувався рік раніше.

Про це у Twitter повідомляє прес-секретар президента Керстін Гаммелін.

«Моє послання народу України: ви можете розраховувати на Німеччину! Ми будемо продовжувати підтримувати Україну: у військовому, політичному, фінансовому та гуманітарному відношеннях»

Також Штайнмаєр звернувся до усіх німців.

«Давайте ніколи не забувати, що ця війна означає для людей тут (в Україні, – ред.)! Попри усі тягарі, які приносить війна і нам у Німеччині – давайте на хвилинку подивимося очима українців, тоді ми знаємо, що їм потрібна наша повна солідарність і підтримка – доти, доки це необхідно. Це також питання якнайшвидшого відновлення зруйнованої інфраструктури, ремонту електромереж, водопроводів, систем опалення, усунення вузьких місць у подачі електроенергії»

Як пише Spiegel, після прибуття до Києва, Штайнмаєр вирушив до північної України. Доїхавши потягом до Чернігова, він автомобілем дістався міста Корюківка, де вже побував рік тому.

Також Штайнмаєр та президент України Володимир Зеленський звернуться до муніципалітетів та міст Німеччини із закликом укласти короткострокові партнерські відносини. Для цього і розмови тет-а-тет, вони знову повернуться до Києва.

Місто Корюківка відомо тим, що 1, 2 та 9 березня 1943 року німецькі солдати вбили усіх жителів і спалили його. На той момент у місті проживали близько 7 тисяч осіб.

Ця трагедія в матеріалах Нюрнберзького процесу згадується як наймасовіше знищення місцевого населення на окупованих територіях за весь період Другої світової війни. Більшість убитих тоді людей у ​​Корюківці – діти, жінки та старі. Таким жорстоким способом німці відреагували на знищення німецького гарнізону, що дислокувався у місті.

ua.news

Фото ілюстрове

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь