Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя отримав допомогу від нашого польського друга Mateusz Kamionka (м.Олькуш), який долучив також допомогу від німецького міста Швальбах-ам-Таунус, повідомляє НДУ.
Бойлери для води, теплі ковдри, тонометр та пульсоксиметр вже доставлені до університету, де розташовується один з пунктів незламності у нашій громаді.
“Слова щирої вдячності нашим партнерам, які не залишають нас у біді, а також велике спасибі Діма Піщулін та Галя Бондаренко за доставку вантажу у Ніжин.” – пишуть на сторінці університету.
Фото: НДУ
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram