Підприємиця Анастасія Єрко із селища Плоске, на Ніжинщині, в межах грантової програми “єРобота” отримала гроші на бізнес з виробництва паливних пелет та заготівлі дров.
Про це повідомили у Міністерстві економіки України
Зазначається, що жінка побачила перспективу у цьому напрямку, оскільки в умовах дефіциту природного газу мають бути альтернативні джерела тепла.
![](https://uagolos.com/wp-content/uploads/2022/12/na-chernigivshhini-zapustili-nove-virobnictvo-palivnih-pelet-8fd62a9.jpg)
«Пелети є одними з найвигідніших видів палива. Вони екологічно чисті, бо виготовляються з відходів лісогосподарського та сільськогосподарського виробництва: тирси, соломи, соняшникового лушпиння, а також торфу. Прийнятні за ціною, ефективно виробляють тепло, мають мінімальну кількість відходів, а золу з них можна використовувати в якості компосту», – пояснює свою ідею підприємниця.
Власниця бізнесу вже працевлаштувала на підприємстві двох різноробочих. А згодом, коли виробництво вийде на повну потужність, планує розширити штат – залучить водія та інженера-технолога.
Головне фото ілюстрове
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram