Із відкриттям STEM-лабораторії в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ імені М.Гоголя учні та вчителі отримали більше можливостей для реалізації цікавих проєктів.
Одним із найяскравіших задумів є створення підводного дрона для дослідження водоймищ річки Остер, повідомляють на сторінці ліцею.
Ліцеїсти разом із Павлом Кінєєвим, керівником гуртка, продовжили процес реалізації проєкту з вересня місяця 2022 року. Завдяки цій роботі ми маємо можливість реалізувати STEM-ідеї в повній мірі. Уже сьогодні ліцеїсти створили 3D модель підводного дрону та друкують на 3D принтері деталі та вузли для її збірки .
“Ми маємо ще багато планів попереду. Отже, далі буде…”
![Нет описания фото.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320555581_1627575681026890_2045282526801197209_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_zAXqk7ma8sAX-UY34j&tn=Doaw2LqimUXXkrvd&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAuoNWdfuG6VptJK7JoxM1T5lGYSResLOQXwb78hnqYeA&oe=63A77944)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram