Свічка – один із головних оберегів нашого народу.
В житті українців, як повсякденному так і обрядовому, свічка набула не лише практичного а й глибокого обережного та символічного значення, сприймаючись як символ небесного вогню.
“Для моїх вихованців сьогодні відбулось справжнє диво, адже до нас завітала талановита майстриня – Nadja Pushka , яка провела захоплюючий майстер клас із виготовлення свічок, – ділиться Ірина Наконечна, педагог Ніжинського Будинку дітей та юнацтва.-
Пані Надія розповіла про виготовлення свічок, матеріали, фарбники, пограла разом із нами в ігри… Діти були в захваті від процесу, вони активно працювали, кожен намагався створити “чарівну свічку”, яка буде вогником світла до ПЕРЕМОГИ НАШОЇ КРАЇНИ!
Дякую пані Надії за час, який провела у нашій дружній акторській родині, за щасливі очі дітей та “чарівні свічки”, від яких у захваті мої вихованці!”.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/326942161_6286918901331894_8998662086341696572_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/327995399_736556418031162_4596141005846389691_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328437651_732422401870315_433590780233218726_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329443846_873509473928142_3009134437807129619_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329536398_1204680213585424_7237433593136295567_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329643823_2594232397386699_3662634004313734349_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329705160_718017036455368_1966568184256928549_n.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.