Комунальне некомерційне підприємство «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводить активну профілактику інфекційних захворювань шляхом рутинної імунізації та імунізації від ковід-19 серед дитячого та дорослого населення.
“Ця робота є пріоритетною для цього закладу”, – стверджують його працівники.
Повідомляє Нежатин.
До того ж, заклад займає рейтингові позиції по області.
У КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» наявні всі вакцини.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-842a4c28c4b910c09f4c4c6eff88796c-V.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-b6ca88b07872afeaec2085d5e1154942-V.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-108156f0359b98bce96d2591799edbd7-V.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-b26bddd2223e3a03e28d40bbb479c0af-V.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-4623c88071fed290c8d36d7904099842-V.jpg)
Вони зберігаються в спеціально обладнаному приміщенні з дотриманням холодового ланцюга, імунізація здійснюється кваліфікованими медичними працівниками.
Тож населення запрошують для отримання імунопрофілактики.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.