У Ніжині та районі за вихідні сталось 4 пожежі

 

 

 

 

Вихідними на Ніжинищині горіло 4 житлові будинки, про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

У м. Ніжині по вул. Об՚їжджій, 19 о 22 год. 55 хв. 12 лютого сталася пожежа житлового будинку (10х10 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено сміття на площі 4 кв.м, пошкоджено покрівлю на площі 12 кв.м, перекриття та стіни на площі 31 кв.м та майно. Ймовірна причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

У м. Батурин Ніжинського район в господарстві по вул. Мазепи, 3 о 21 год. 52 хв. 11 лютого сталася пожежа житлового будинку (12х15 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 2 кв.м, пошкоджено димохід та покрівлю на площі 4 кв.м. Причина та збитки встановлюються.

У с. Шаповалівка Ніжинського району (Борзнянська ТГ) по вул. Батуринський Шлях, 51 о 14 год. 15 хв. 12 лютого сталася пожежа житлового будинку (5х12 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено стіни на площі 7 кв.м та майно. Причина – коротке замикання електромережі.

 У с. Лихачів Ніжинського району (Мринська ТГ) по вул. Молодіжній, 49 о 16 год. 45 хв. 12 лютого сталася пожежа житлового будинку (8х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни на площі 16 кв.м та майно. Причина встановлюється.

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь