Попереду було ціле життя… Загинув доброволець стрілець-снайпер…

 

 

 

 

Носівщина в жалобі

Сумна звістка надійшла про загибель військовослужбовця- добровольця Андрія Ткача.Солдат Андрій Сергійович Ткач(2.01.2001-19.02.2023) народився в с. Народичі, на Житомирщині.Закінчив школу,здобув спеціальність електрозварювальника в професійному ліцеї і пройшов строкову службу в Національній Гвардії України.

В юнака попереду було ціле життя, яке, без сумніву, він би прожив гідно, бо був надзвичайно добрим, людяним, відповідальним, мав серйозні плани, адже він став надійною підтримкою та опорою в родині для мами та меншого брата після смерті тата.

Все перекреслила проклята війна. Їхнє село межує півтора десятками кілометрів з білоруссю. З перших днів повномасштабного вторгнення рашисти сунулися ордою.

Відсиджуватися він не зміг. І вже в березні 2022 року пішов добровольцем у Нацгвардію, ставши на захист рідної землі.Спочатку ворожі снаряди летіли на околиці Народичів. А вже зовсім скоро були і в городах, і в хатах. Оселя родини Ткачів також серйозно постраждала. І Андрій разом з родиною приймає рішення про евакуацію та придбання житла.

За допомогою знайомих їхній вибір зупинився на с. Володькова Дівиця.

Тут Андрій придбав будинок для мами і брата, а сам продовжував службу. Ще на початку цього року він був у відпустці у Володьковій Дівиці. Тут йому дуже подобалось.

А вже 19 лютого він загинув. Загинув як герой, у бою за рідну Україну.

З честю виконуючи свій військовий обов’язок, залишаючись вірним присязі внаслідок штурмових дій ворога, виборював державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Андрій Ткач був у військах оборони стрільцем-снайпером 2 штурмового відділення, штурмової роти, штурмового батальйону.

Пам’ять про життєвий подвиг юного Андрія житиме вічно.Поховано загиблого Героя буде в с. Володькова Дівиця.

Герої не вмирають!

Пресслужба Носівської міської ради

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь