6 березня 2023 року о 11.00 відбудеться офіційне відкриття дружнього до жінок та дівчат простору “Вільна” у Ніжині за адресою вул. Богдана Хмельницького, 27, ТЦ “Мехіко”.
Повідомляє “Нежатин“
“Вільна” – це безпечиний простір для жінок, де вони почуватимуться спокійно і захищено, проводитимуть дозвілля у виключно дівочому колективі, отримають інформаційну підтримку щодо послуг і сервісів, пов`язаних з протидією гендерно зумовленому насильству.
Адже ескалація агресії рф прзвела до повномаштабної війни на всій території Укераїни, що є травматичною для всього суспільства, особливо жінок, які стали ще більш вразливими до проявів гендерно зумовленого насильства.
![Нет описания.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/334672224_225165889984929_5751469204896888736_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=ouazpR3LB_EAX9aXwY1&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQjs1Nv-BCylT2lVUADKd49TgTkQw_V876tQ910hdxPsw&oe=6427E3CF)
Саме тому Фонд ООН у галузі народонаселення у співпраці із ніжинськими волонтерами та активістами прийняли рішення створити безпечний простір для жінок “Вільна”.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram