Завдяки виділеним коштам (32 тисячі гривень) із бюджету Комарівської сільської ради, у місцевому ліцеї встановлено і налаштовано обладнання, яке допомогло здійснити давню мету – створити локальну комп’ютерну мережу доступу до Інтернету.
Дирекція, педагогічний колектив, учні та батьківська громадськість ліцею висловлює щиру подяку керівництву Комарівській сільській раді за небайдуже ставлення до потреб учителів і здобувачів освіти Комарівки. Отож, мрії збуваються. Треба тільки цього прагнути.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/K-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/K-2.jpg)
Катерина Марченко
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram