Великдень 2023: стало відомо, які обмеження діятимуть в Україні на свято

 

 

 

 

У Нацполіції розповіли, як посилять заходи безпеки на Великдень.

На Великдень до місць проведення богослужінь та місць зібрання вірян будуть наближені екіпажі патрульної та Національної поліції. Про це в ефірі телемарафону заявив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За його словами, обмеження, які діють з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, будуть діяти і на Великдень.

Саме під час святкувань і відзначення Великодня в обов’язковому порядку будуть наближені екіпажі патрульної поліції, Національної поліції до місць проведення богослужінь та місць зібрання вірян. І фактично будуть підвищені заходи безпеки, моніторинг ситуації. Будуть створені спеціальні моніторингові тимчасові центри для того, щоб не допустити правопорушень і вчасно відреагувати на події, аби утримати безпекову ситуацію“, – сказав він.

Білошицький також додав, що комендантська година буде діяти і в ніч Великодня. Також він відзначив, що до заходів, які відбуваються в комендантську годину на Великдень, віряни зможуть долучитись онлайн.

Потрібно пам’ятати, що ворог підступний і навіть в цю ніч може вдатися до будь-яких дій“, – наголосив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції.

УНІАН

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь