“2-й день змагань KASPICHAN CUP 2023 приніс нам чергові перемоги. Незважаючи на всі складності та відсутність тренувань в Україні, наші спортсмени змогли гідно виступити на перших змаганнях спортивного сезону 2023 року.” – пишуть на сторінці Федерація ракетомодельного спорту України.
За результатами змагань наші спортсмени вибороли такі нагороди:
- 1 місце S9A – Фісун Софія (м. Дніпро);
- 2 місце S4A – Струзман Родіон (м. Дніпро);
- 2 місце S7 – Труш Сергій (м. Ніжин);
- 3 місце S7 – Івченко Степан (м. Ніжин).
![На зображенні може бути: 5 людей, трава та текст](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/344570614_887597235647938_6046601463186212421_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OeDD2nf7d-gAX-0uERQ&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfB_w8kXgNWGYgkMdJst6SKQPq5MKR6glZqi8EKmB_NEvA&oe=6454A6E5)
Цього року першими змаганнями для наших спортсменів – етап Кубка світу KASPICHAN CUP 2023, Болгарія. На цих змаганнях Україну представляють дев’ять спортсменів із Чернігівської та Дніпропетровської областей.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram