Ми хочемо миру! З Перемогою разом. Мир і Перемога — для нас нероздільні.
Кожен день слідкуємо за подіями на фронтах. Радіємо добрим новинам.
Ось і сьогодні до нас долетіла звістка — ЗСУ нанесли відчутного удару по рашистах на Бахмутському напрямку. А недавно нашою протиповітряною обороною відбито чергову масовану атаку України. Ми живемо перемогою.
Чекаємо її, як бажану і дорогу. Вистраждану. Вона прийде. Обов’язково. За будь-яких обставин. Ми не з тих, кого влаштує сумнівний мир, а то й — поразка. Усі разом і наблизимо її.
А поки що свої мрії виявляємо, як можемо — у вчинках, віршах, малюнках, декорі. І на клумбах теж. Як це зробили школярі Шатурської гімназії із працівниками школи спільно.
Вони висадили квіти, які утворили слово — МИР!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345589135_256165523463336_6890123973732399483_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346065885_1394753434656549_8273726488716882858_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346261234_1402087157300125_5691683271403671327_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346261467_957825378507104_1168691866174844036_n.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram