Неможливо не помітити, який яскравий і сонячний сьогоднішній день. 18 травня – День вишиванки. Традиції і сучасність, краса і сила, людов, воля, нескореність – усе тут, вишите барвистими нитками!
Як багато краси сьогодні. Вона всюди: на вулицях, де майже кожен перехожий йде у вишитій сорочці; у посмішках, бо ми всі горді тим, що народилися саме в Україні!
Не втомлюємося дякувати нашим захисникам за те, що можемо сьогодні вільно одягати наш улюблений одяг, за блакитне небо над головами! Україна неодмінно переможе!
Нежатин хоче додати вам патріотичної краси в стрічку і зробив для вас підбірку фото у вишиваночках.
Зі святом!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345887008_194915073489772_4090461993962153497_n-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347585070_697385315725744_6850921833224906583_n-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347590413_784469189909794_5159108282403782733_n-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348356753_778879067154589_545693482755368434_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Gallina-Kishovna.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Julia-Bezdukhova.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347248954_255972780306718_953478270321133871_n-1-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Vita-Berens-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347451502_3496736370571565_1959739718105353549_n-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347577526_1615686385583264_4777533685975129013_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347784236_547679527568150_4876462377669084570_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348356153_489760723292818_8580713890682628021_n-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348357167_1184933162186378_7992015821572126483_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Anastasia-Korzh-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Valentyna-Smal.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zi-stor-Olga-Kovtun.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Iryna-Nakonechna.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Nelya-Kostyrko.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Nizhynska-dystantsiya-koliyi.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Nizhynska-Dytyacha-Muzychna-SHkola..jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Nizhynskyj-miskyj-tsentr-sotsialnyh-sluzhb.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Nina-Topchij.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Svitlana-Kolosha.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Hutir-Rybatskyj.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/SHaturska-gimnaziya.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/YAroslava-Ovsiyenko.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram