Провели в останню дорогу Андрія Мананкова, уродженця Донеччини, бійця 44-тої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола, для якого Бахмаччина стала місцем останнього спочинку. На превеликий жаль, воїна здолала важка хвороба: він помер 4 червня 2023 року в медичному закладі «Бахмацька лікарня-хоспіс».
Від лікарні його проводжала громада села Бахмач. Відспівування Героя відбулося в церкві Успіння пресвятої Богородиці ПЦУ в місті Бахмачі. Попрощалися з героєм і побратими. Поховали воїна на місцевому кладовищі.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/350521730_174195875330788_6763698270998586312_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351136929_1246767109278372_1420183013956381077_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351140145_928228121628491_5053717884400043829_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/352206822_1338858663681704_6908034025953500229_n.jpg)