Сьогодні, 9 червня, у Ніжинському будинку культури пройшло нагородження переможців міського конкурсу творчості з нагоди 375-річчя заснування Ніжинського козацького полку.
Повідомляє “Нежатин“
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0919.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0933.jpg)
Як розповіла начальник управління культури та туризму Тетяна Бассак, конкурс “Кінь, шаблюка, вітер в полі і ніхто не здолає козацької волі” тривав 2 місяці, у ньому взяли участь 125 робіт, з яких обрали 48 переможців.
У конкурсі творчості призові місця посіли: вихованці школи мистецтв при КЗ “Ніжинський фаховий коледж культури і мистецті ім. М. Заньковецької”; учні міського ліцею, ЗОШ №7 та №15, гімназії №3, №9 та №17; дошкільнята ЗДО №12,17,4,23,15 та НВК “Престиж”, а також вихованці Бориспільського БДЮТ “Дивоцвіт”.
Окрему увагу приділили анімаційним роботам учням 4-Б класу Ніжинської ЗОШ №15 під керівництвом Петренко Лариси Борисівни. Школярі представили унікальні анімації у яких представили історичні події періоду козацтва.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0092.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0101.jpg)
Крім того, міський голова Ніжина Олександр Кодола запропонував провести благодійний аукціон із переможних робіт.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0035.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0046.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0066.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0112.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0114.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0123.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0124.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0128.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0138-1.jpg)
Дарина Кузнєцова
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram