З 11 по 18 червня 2023 року в місті Черкаси відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2009-2010 рр.н, який є відбірковим до Чемпіонату Європи!
Команда боксерів Ніжинської КДЮСШ тренерів Євгенія Саєнка та Сергія Панька у складі збірної Чернігівської області взяли участь у турнірі і змогли вибороти призові друге та трете місця!
Шакитко Богдан провів п‘ять чудових поєдинків і виборов срібло на найпрестижнішому старті країни, програвши лише в фіналі у конкурентному поєдинку! Опанасенко Сергій провів два гарних поєдинки, посів третє місце, не зважаючи на те, що він займається боксом всього 6 місяців!
Артем Андрійченко посів 5-те місце, провівши 2 бої, в першому переміг достроково, а в другому, за крок до медалі, не програний поєдинок з рахунком 2-1 поступився.
Лопата Олексій посів п’яте місце, провівши два крутих поєдинки і за крок до медалі у рівному двобої поступився. Призери чемпіонату потрапляють в збірну України з боксу!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/352517787_659076019595689_7160663123587718000_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/352561139_659075536262404_1871189431084041897_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/353022180_659076032929021_6214852087495157771_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/354057862_659075582929066_6798454919076266081_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/354452523_659075652929059_6378473783481381729_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/354460338_659075662929058_1343101839601718213_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/354572371_659075616262396_6234864397105208612_n.jpg)
Вітаємо переможців! Вітаємо тренерів!
Бажаємо нових звершень та досягнень!Дякуємо за підтримку відділу з питань фізичної культури і спорту м. Ніжин, Федерації боксу та кікбоксингу Ніжинщини. Дякую захисникам і захисницям за можливість брати участь в таких змаганнях
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram