Вітаємо наших талановитих вихованців ЗХА «Арабеск» та їх керівника Лисицю Оксану Анатоліївну з прекрасними результатами на Міжнародному багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв «Art. Holiday. Bulgaria-2023”!
Композиція: «На крилах птаха Гамаюн» (4 вікова категорія, сучасний танець, folk) завоювала диплом лауреатів 1 ступеня і відзнаку від членів журі та організаторів.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/11.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/122-2.jpg)
Бажаємо творчих злетів та наснаги на подальші перемоги!
Ніжинський Будинок дітей та юнацтва
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram