Цього разу – чотири ДИПЛОМИ ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ та КУБКИ ЛАУРЕАТА ХХІІI Міжнародного молодіжного фестивалю-конкурсу «Мистецькі барви – 2024″ (м. Прилуки, 03 лютого 2024 року).
СЕРЕД ЛАУРЕАТІВ:
- Зразковий ансамбль бального танцю “РИТМ” /керівник Галина Тимошенко, концертмейстер Олександр Савич/: хореографічна композиція “Казкова самба” /середня група колективу/
- Зразковий аматорський ансамбль сучасного класичного танцю “ГАРМОНІЯ” /керівник Алла Ганага/: хореографічна композиція “Молитва Стефанії” /молодша гупа, солістка – Марина Світлова/
- Ансамбль скрипалів “РОНДО” /керівники: Людмила Бобир та Тетяна Авер”янова, концертмейстер Тетяна Дяконенко/: “Карпатські візерунки” /старша група/
- Шумовий оркестр “СВІТАНОК” /керівник Марина Шматок/: “Віночок українських мелодій”
ВІТАЄМО
Бажаємо не зупинятися не досягнутому, легко підкорювати нові творчі вершини, здобувати нові творчі нагороди. Натхнення, радості, позитивних емоцій, нових мистецьких досягнень та мирного неба.
Навіть у складні часи, попри війну і небезпеку, творчі колективи Ніжинської хореографічної школи не полишають своє захоплення мистецтвом, навчаються, творять і здобувають вагомі перемоги в конкурсах різних рівнів. Їх успіхи та визнання – результат систематичної, наполегливої, кропіткої роботи дирекції школи, викладачів, учнів та їх батьків, непереборне прагнення бути серед кращих, гідно представляти рідну школу, рідний Ніжин та рідну Україну, ПЕРЕМАГАТИ!
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/421930672_1639487410122839_6569148249994253240_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/421938192_1639487053456208_6298330880060334760_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/421942802_1639488120122768_7509204211991163807_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/421947411_1639488106789436_5041060933283969760_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/421961998_1639935120078068_7030864164005221574_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/421969090_1639487070122873_1653782110256795465_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/421995355_1639487303456183_980229633954445141_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422002261_1639487853456128_1412887120080801548_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422002297_1639487010122879_7904833113880272249_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422026513_1639954976742749_5426952701272061444_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422030533_1639487990122781_5340799306995064261_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422046066_1639929950078585_9146837994909048422_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422065336_1639487586789488_8758951312226297785_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422092674_1639938073411106_6167810868564954281_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422106897_1639487076789539_1536072410356855093_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424585748_1639487443456169_6979452283822956898_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424587062_1639487280122852_3898905659919457758_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424591808_1639487290122851_4300798432376261368_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424594098_1639488086789438_1958804551328340759_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424605669_1639487856789461_7719496432866550673_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424607914_1639487420122838_2333600214139886971_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424608084_1639487756789471_8680349207461879761_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424611371_1639934060078174_3104803135757793418_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424614398_1639487883456125_8868739475716693379_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424649455_1639487560122824_7822912015750566010_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424741247_1639487736789473_1049661366868050140_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424741673_1639487706789476_6726819893686144947_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424897613_1639487966789450_7965976914089827307_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424957942_1639935376744709_3702280970964059736_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425015849_1639935270078053_1198760326045789575_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425420239_1639487073456206_5473508724123688965_n.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram