Ще один Янгол злетів у небесну вись.
Сергій Наконечний. Неймовірно яскрава, харизматична особистість, людина-талант, відважний воїн – тепер навіки Герой.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/o_1hnndv719ht4g2f1qnmvsf1ljn2p.jpg)
Наш захисник Сергій не вирвався з цупких рук смерті 21 лютого 2024 року. Життя обірвалося на Донеччині.
Сьогодні було багато квітів, які з сумом лягали до ніг траурної процесії. Багато сонця, але воно не могло висушити сльози на очах тих, хто знав Героя. Багато гірких емоцій і щирих слів в пам’ять про Воїна. Земне життя Сергія завершено. Нехай же там, у Царстві Божому, його душа віднайде вічний спокій, бо пекло він пройшов тут, на землі, отам на нулі, де півтора роки захищав нас з вами…
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/101.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/102.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-9.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/7-7.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/105.jpg)
Провести Сергія Наконечного востаннє прийшло багато людей, рідні, колеги, побратими, хто знав і цінував його за життя…
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/9-5.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/108.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/109.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/107.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/106.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/115.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/432.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/21-1.jpg)
Востаннє для Героя щемно виконав пісню “Степом” народний хор здобувачів освіти КЗ Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, бо там, у цьому закладі, Сергій Анатолійович навчався на спеціалізації «Режисура театралізованих заходів».
І життя могло б скластися геть інакше. Але – війна.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/14-2.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/15-1.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/22-1.jpg)
Не пробачимо.
Герою – вічна і світла пам’ять…
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/103.jpg)