Початок березня. Пора, коли ясніє небо й голосніше співають пташки. Та заплакана в Україні весна. Бо топче її землю нелюд, бо кляті потвори вбивають її синів.
Сьогодні, в перший день весни, 1 березня, до Ніжина повернувся Герой на щиті.
Драб Володимир.
Куля російського агресора обірвала життя 57-річного воїна з позивним “Бача” на Луганщині.
У Ніжині Героя зустріли живим коридором шани. Рідні, друзі, побратими воїни-афганці, з якими Володимир багато років тому пройшов пекло війни, встеляли дорогу живими квітами, ставали на коліна і не стримували сліз.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240301_142514_233.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-2.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/v.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/m.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/7.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/9.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/11.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/12.jpg)
Завтра, 2 березня, о 12 годині в храмі Всіх Святих м. Ніжина почнеться прощання з мужнім воїном.
Прийдіть, віддайте шану Герою! Для нього ця дорога буде вже останньою земною…