Знову важка звістка сколихнула Носівську громаду. Надійшло сповіщення про загибель Віталія Володимировича Мостового.
Молодший лейтенант Віталій Мостовий (23.02.1996 -27.02.2024) народився в с. Гурбинці, на Срібнянщині. У рідному селі закінчив школу, загальну середню освіту продовжив здобувати в Срібному. Вищу освіту і фах менеджера здобув в Чернігівській політехніці.
Віталій працював на різних роботах в обласному центрі , згодом – у Бобровиці. Власне, там він зустрів свою долю. Молода пара побралася, стали жити в Носівці, на цукрозаводській околиці. На світ з’явилася донечка Златочка, якій всього 2,3 рочки. Молоді люди жили звичним життям, любили, раділи, будували плани, де вони троє були щасливі і разом.
На жаль, російські окупанти вирішили інакше. У травні 2023 року Віталій став до лав Збройних Сил України. Пройшов навчання і боронив рідну землю на Харківщині. Був командиром І стрілецького взводу ІІ стрілецької роти військової частини.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/nosivshhyna.jpg)
27 лютого, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, здійснення відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України він отримав поранення, не сумісні з життям.
Вічна пам’ять і слава Воїну Віталію!
Пресслужба Носівської міської ради