Залита сонцем Гоголівська не сміється – плаче. Знову по ній майорять синьо-жовті стяги, стають на коліна люди, об’єднані спільним горем. Все навкруги зеленіє і розцвітає, а Україна плаче. Гинуть її кращі сини і доньки… Ось і сьогодні в нашому місті сльози і горе. Ніжин попрощався з Героєм – Пишнограєвим Ігорем.
Правда в тому, що Герої вмирають. Їхнє тілесне начало обриває ненависна рука ворога. Але їхній життєвий подвиг настільки високий і жертовний, що ми не маємо права про це забути. Саме тому вони продовжують жити: в серцях, думках, у своїх дітях, у подиху вітру та в цілунку ранкової роси.
Тіло Героя знайде спочинок на Фрунзівському кладовищі, а душа – на Небі.
Вічна пам’ять…
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/421719567_417194690906645_3302110042923909349_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435437407_2211285552559016_4291991032949595426_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435439950_979865780328036_8772977188320481237_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436770362_275024638991208_252229169879752758_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436747366_450614610860802_8056560774900391707_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/422278497_228711490301931_627156871501365786_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435372857_895820192295508_6249095181848933626_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/429568723_806066934721150_6171313834960777254_n.jpg)