У село Кобижча повертається Герой на щиті…

🇺🇦🕯Бобровиччина в жалобі…

Сумна звістка знову прийшла в нашу громаду. Захищаючи Україну, загинув наш земляк – старший солдат Руслан Степанович Данильченко, житель с. Кобижча.

Руслан Степанович народився 16 липня 1987 року в селі Княжичі Броварського району Київської області. Освіту здобував у середній загальноосвітній школі села Комарівка Борзнянського району. Після закінчення школи навчався в Ніжинському ПТУ №1, де отримав цивільну спеціальність верстатника широкого профілю.

З 2006 по 2007 рік проходив строкову службу в Збройних Силах України, де отримав військову спеціальність такелажник інженерних боєприпасів. Після звільнення з лав Збройних Сил, працював на різних посадах у народному господарстві, формувальником у ТОВ «АТЕМ ГРУП», м. Київ.

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну 06 вересня 2022 року був призваний по мобілізації в ряди Збройних Сил України і став на захист Батьківщини.

Захищав Україну в рядах 67-мої окремої механізованої бригади – механізованого з’єднання Сухопутних військ Збройних сил України.

Руслан Степанович загинув 04 квітня 2024 року в бою за нашу Батьківщину в районі населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність під час виконання бойового завдання за призначенням.

🙏У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять воїна-Героя. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника України.

Бобровицька територіальна громада

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь