Що потрібно дітям по закінченню навчального року?.. Багато позитивних емоцій, щире спілкування з друзями, активний відпочинок, і все це в обіймах тихої природи й лагідного сонечка. Таким і був перший день літа для учнів 2-В класу Ніжинської гімназії №10.
Батьки учнів організували цікаву й пізнавальну зустріч з запровідником “Качанівка”. Хто там був, той знає, що це місте не залишить байдужим нікого, бо тут гармонійно співіснують наше історичне минуле і сьогодення.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436622664_1462058248031848_125798107752484831_n.jpg)
Маленьких другокласників вразив величний старовинний палац. А від екскурсії просто перехоплювало подих!
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436766681_3603964059852410_104840495848409730_n.jpg)
Діти захопливо слухали розповідь екскурсовода про давні часи, коли тут збиралися митці, споглядали експозиції різних предметів, меблів і артефактів.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441951469_1891340481313598_3557773317311564051_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441953894_972576181126554_8853757288336083362_n-1.jpg)
Діти вдосталь нагулялися на свіжому повітрі, біля природних водойм, набігавшись хвилястими стежинами. Нагуляли й апетит, й смачно втамували голод серед затишної природи.
Додому поверталися втомлені, але щасливі. Дехто прикупив сувеніри, хтось знайшов на згадку пахучу шишку з Качанівського парку… І всі, без винятку, отримали позитивні та радісні емоції, а це так важливо у наші часи…
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436618923_887302686492309_7192119923023953707_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436770025_1029412058603615_766004115371915045_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441953923_282839094910209_3648861537836444521_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441971870_1195727058104249_2817727459877845061_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436645891_996910202159690_280449514478188487_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436616818_2422918184563295_3932744861975357278_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436639995_459171456696233_7149088532768034759_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441963791_979741426923141_7042145398298942168_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441958599_318096471348165_9050162244732198873_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436639394_1657872055046524_2119465358582852553_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436679839_826774092665922_283900159743172599_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436707770_962257848703095_702912504606172350_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/436770984_1000772784737111_3024968685143425787_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441112465_479052194616218_1257650473707070255_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441878639_993486452164286_2857056979940544546_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441929630_455601600399052_1002644699610188974_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441940155_777182994540604_5131297757243769100_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441945356_1527307941519324_1186274501140305248_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441945360_977113410565794_5648747535653487452_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441945372_3648660778719256_6211940163504399649_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441951080_1141003550490706_8512474211400476861_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441951110_3420567714743232_3002486468445148057_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441956358_814705506936325_6700082158321176006_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441956730_431899663038220_7072977503899475376_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441958617_1809216873182908_2812327409044907718_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441958622_1461527751396441_977579440069113769_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441959954_412762581761719_4476854706905990366_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441959971_349813014793231_8785166404706133368_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441963914_1046757876805883_3353708047733086328_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441963960_425476297147194_1797861361888820369_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441959965_465095886019319_6129768554264733251_n-1.jpg)