Йогурт не корисний: вчені зробили несподівані висновки про всесвітній міф

 

 

 

 

Лакто-і біфідобактерії, що містяться в йогуртах несуть величезну користь травній системі нашого організму. Але чи є вони насправді в магазинних йогуртах?

Ізраїльські вчені з Інституту Вейцмана провели тести, щоб зрозуміти, як йогурти впливають на організм. З’ясувалося, що корисні бактерії з десерту майже не приживаються в кишечнику. Хоча певна користь від такого продукту є, але вона набагато менше, ніж прийнято вважати.

Нещодавно видавництво BMJ Open опублікувало результати досліджень вчених з університетів Суррея і Лідса. Для експерименту вони взяли 921 йогурт з магазинів Британії і проаналізували їх склад. У 90% десертів рівень цукру набагато перевищував прийняті в ЄС норми. В Україні проведена незалежна експертиза показала, що одна порція магазинного йогурту містить три чайної ложки цукру, в той час як на упаковці виробник вказує 10 г цукру на 100 г готового продукту, це на 40% більше зазначених цифр. Згідно з вимогами технічного регламенту розбіжності допустимі, але не більше, ніж на 15%.

Тому лікарі-дієтологи не радять вживати цей продукт людям, що стежать за своїм харчуванням, і особливо страждають від цукрового діабету.

Джерело: willbeua.com

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь