Відбулося яскраве шоу “Міс та Містер НДУ-2019”. ФОТО

 

 

 

 

18 грудня у Ніжинському державному університеті вісім найчарівніших дівчат та найспокусливіших хлопців вражали суддів та гостей грацією, ніжністю, силою, розумом та талантами, щоб довести, що варті титулу «Міс та Містер НДУ 2019», повідомляє сайт “Нежатин”.

Обирало кращих серед кращих справедливе журі, у складі якого вже традиційно були: депутати Чернігівської обласної ради Сергій Охонько та Андрій Віротченко, депутат міської ради Володимир Мамедов, старший викладач кафедри музичної педагогіки та хореографії Анна Сєрякова та  начальник соціально-гуманітарного відділу НДУ Віталіна Скороход.

Темою цьогорічного конкурсу стали «Ігри без обмежень» і кожен з присутніх міг стати їх учасником.

На учасників чекали неабиякі випробування. Перший конкурс був присвячений дитинству – часу для ігор, розваг та пустощів. Конкурсанти подарували глядачам запальне дефіле і яскраві посмішки. Наступний був відеоконкурс «Сам собі режисер», який вимагав від конкурсантів відрекомендувати себе у форматі відео-візитки про свою участь в студентському житті. Дефіле «Let`s do sport» показав наскільки учасники спортивні та влучні.  Конкурс талантів «Таке різне кохання» приємно здивував журі, розкривши хореографічні здібності конкурсантів. Ефектним було і фінальне дефіле «Шах і Мат», котре мало показати гру в шахи. Учасники конкурсу вийшли у вечірніх вбраннях і продемонстрували витончене поєднання дівочої грації та чоловічої сили.

Привітав учасників конкурсу ректор університету Олександр Самойленко, зазначивши, що такі заходи потрібні навчальному закладу, адже націлені на культурне виховання та популяризацію студентської творчості. І всі учасники вже є переможцями, адже проявили себе і показали свої таланти.

Інтригуючим, хвилюючим та вирішальним моментом конкурсу стало оголошення переможців. За результатами конкурсу, головні титули вибороли: Дар’я Бондаренко – “Міс НДУ 2019” та Павло Голінко – “Містер НДУ 2019”!

 Не менш приємні звання дісталися й іншим студентським парам, котрі запам’яталися глядачу кожна своєю особливістю, яку журі й намагалися підкреслити у присуджених номінаціях.

«Міс та Містер Онлайн» — Попович Вікторія та Сербін Денис;

«Міс та Містер Глядацьких симпатій» — Дар’я Бондаренко та Алі Мірзоєв;

 

«Міс та Містер Романтичність» — Вікторія Кондратенко та Денис Сербін;

 

«Міс та Містер Артистичність» — Дар’я Бондаренко та Алі Мірзоєв;

«Міс та Містер Оригінальність» —Ольга Федорченко та  Ельвін Ахмедов;

«Міс та Містер Загадковість» — Марія Довгаль та Іван Богдан;

«Міс та Містер Спорт» — Вікторія Смаль та Михайло Воронюк;

 

«Міс та Містер Талант» — Вікторія Попович та Павло Мироненко;

 

«Міс та Містер Посмішка» — Ющенко Ірина та Павло Голінко;

 

«Міс та Містер Стиль» — Еліна Мартинова та Ярослав Митропан;

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь