Якою виявилася Новорічна ніч для ніжинців?

 

 

 

 

Запах хвої, мандаринки, шампанське та салюти – вже звична композиція для ніжинців та українців зокрема. Погуляти з розмахом та «махнути» на правила безпеки для нашої людини справа звична, що для багатьох закінчується «веселим» катанням до лікарні або поліцейського відділення.

Чи змінився підхід наших містян до святкування й чи порозумнішали вони, журналісти газети «Свідомий погляд» дізнавалися у завідуючої Ніжинської станції швидкої медичної допомоги Ірини Корчевої. За отриманою інформацією, до 24:00 31 грудня не було зареєстровано жодного виклику карети швидкої допомоги. Також. вже після настання півночі й активізацією піротехнічних розваг та перенесенню святкування з домівок на вулиці міста ситуація не змінилась.

Давно відомо що «порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих», тому дотримання правил безпеки при використанні новорічної піротехніки та усвідомлене вживання алкогольних напоїв дають гарні результати. Приємно усвідомлювати, що наші люди стали більш обачні та дисципліновані при святкуванні й ситуація змінюється на краще.

Дізнавалась Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь