Команда Ніжинщини стала призерами змагань з легкої атлетики

17 січня 2019 року у Броварах проходив зимовий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики у приміщенні. Традиційно участь у змаганнях брала команда Ніжинського району. На дистанції 1000 м., серед жінок II місце зайняла студентка НДУ Тиченко Оксана. Також срібну медаль на дистанції 600 м серед жінок виборола Пиркова Богдана. І остання наша призерка серед жінок на дистанції 3000 м була Іваровська Ніна. Чоловіки також не пасли задніх… Ліпейко Андрій виборов почесне II місце на дистанції 3000 м., а бронзовим призером став Сахно Володимир викладач НАТІ та тренер команди. Не гірші результати показали наші спринтери! Дяченко Роман на дистанції 300 м., у своїй віковій категорії виборов бронзу. Учасники були нагороджені медалями та грамотами!!! Вітаємо наших легкоатлетів з високими досягненнями, бажаємо легких стартів та блискавичних перемог.