У Ніжині пройшов 9 Всеукраїнський турнір з міні-футболу пам’яті Володимира Ващука

 

 

 

 

Протягом трьох днів, з 1 по 3 лютого в спортивному залі ЗОШ №9 за підтримки Федерації футболу міста та Дитячо-юнацької спортивної школи проходив 9 Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед юнаків 2006 р. н. пам’яті тренера ДЮФК «Юпітер» Володимира  Ващука.

У цих змаганнях прийняло участь 7 команд з міста Києва, Бахмача, Прилук, а також з Ніжина 3 команди ДЮСФШ. Не дивлячись  на те, яке місце зайняла кожна з команд. всі отримали з рук організаторів турніру та голови Федерації футболу Володимира Мамедова кубки, медалі та солодощі.

Порадували вихованці команд ДЮСФШ, які зайняли 1 місце – тренер Валентин Мазун, який, треба зазначити, є вихованцем Володимира Ващука. У нього він навчався азам футбольної майстерності та передав це дітям. У команді переможців кращим гравцем визнано Кирила Шамрицького.

Друге місце посіла команда «Антаріс» з міста Києва. Приємно здивувала команда ДЮСФШ, яка на рік молодша (тренер Юрій Таран), зайнявши почесне 3 місце. Кращим гравцем визнано Андрія Струка.

Слова подяки за чудову організацію турніру звучали з уст брата Володимира Ващука – Сергія Володимировича. Окрім того він запрошував команди прийняти участь в ювілейному 10 турнірі пам’яті Володимира Ващука.

 

Довідково:

Володимир Ващук – тренер і наставник юних ніжинських футболістів. Народився талановитий спортсмен 4 листопада 1955 року в Ніжині. Футбол ще з дитинства став сенсом його життя. З 1968 року він займався в Ніжинському ДЮСШ (перший тренер – Михайло Повстяной), був учасником національного дитячого чемпіонату «Шкіряний м’яч», фінал якого в 1972 році проходив в м. Ніжині. Грав за команду «Спартак» (школа №10).

З 1974р. до 1978р. – навчався в Гомельському університеті (кафедра з футболу) і одержав спеціальність – тренер з футболу.

В 19 він вже грав в команді майстрів, в 20 фахівці пророкували йому велике майбутнє. В 24 його грою зацікавились тренери вищої ліги.

старший тренер Ніжинської ДЮСФШ Микола Бринза для сайту “Нежатин”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь