На вулицях Ніжина з’явиться новенький “Беларус”

 

 

 

 

Незабаром на вулицях Ніжина з’явиться абсолютно новий трактор Беларус 82.1 який минулого тижня було доставлено на базу комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», повідомляє unenizh.

Дана модель трактора Мінського тракторного заводу вже стала класикою для багатьох комунальних господарств, за поєднанням надійності та продуктивності, простоти експлуатації та обслуговування, а також ціни, і  є найбільш вигідним придбанням. При даній вартості МТЗ 82.1 практично не має конкурентів – і все це вже при притаманній для білорусів надійності, продуктивності і простоті в обслуговуванні і експлуатації.

Даний трактор використовується в різного виду роботах в сільських, лісових, будівельних, комунальних господарствах, а також у промисловості. Він готовий до роботи в будь-яких кліматичних умовах. Модель відрізняється різноманітністю агрегатного навісного обладнання: може працювати з навантажувачем, екскаватором, копачем ям, бульдозером, також може працювати в якості приводу для сільськогосподарських агрегатів і машин.

Беларус 82.1 вигідно відрізняється продуктивністю, надійністю і простотою обслуговування, а також економічністю при низьких експлуатаційних витратах і невисокою початковою вартістю.

Трактор має сучасний дизайн, як зовні , так і з середини. Збільшені отвори решітки радіатора мінімізують можливість перегріву двигуна. В тракторі встановлено потужний, 81-сильний мотор Д-243, фари європейського зразка. Коробка передач має 18 передач переднього і 4 передачі заднього ходу, знижувальний редуктор, конічну головну передачу з механізмом блокування диференціалу. Кабіна має поліпшену шумо- і пилоізоляцію. Задня гідронавіска обладнана додатковими циліндрами, які в парі з головним циліндром мають вантажопідйомність 2200 кг. Вантажопідйомність на осі шарнірів нижніх тяг становить 3200 кг. Габаритні розміри трактора: загальна довжина – 4120 мм, ширина – 1970 мм, висота – 2800 мм. База трактора – 2450 мм.

Слід окремо наголосити, що завдяки міському голові, виконавчому комітету та депутатському корпусу Ніжинської міської ради, на відкритих торгах через систему ProZorro було придбано цього чудового «залізного коня». Початкова ціна його складала 698 000 гривень. Завдяки придбанню трактора через системну реформу тендерного процесу в електронних публічних та державних закупівлях, вдалося зекономити 182 тисячі гривень міського бюджету та купити його за 515 900 грн з усім навісним обладнанням. Крім базової комплектації, Беларус 82.1 в своєму арсеналі має відвал для снігу ТТД та дорожню щітку НО-86.

Таке придбання значно покращить якість та швидкість робіт з благоустрою, які виконує комунальне підприємство в Ніжині, а також доповнить автопарк КП «ВУКГ» оновленою спецтехнікою, що є запорукою стабільної роботи підприємства на благо рідного Ніжина.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “На вулицях Ніжина з’явиться новенький “Беларус”

Залишити відповідь