21 березня з “сонячними дітками” Ніжина

 

 

 

 

Кожного року 21 березня відзначається Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Двадцять перший день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов’язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі. Як і у всьому світі, у рамках Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, в Україні буде проходити щорічна масова акція – флешмоб «LOTS OF SOCKS». Суть акції полягає в тому, що люди, які виражають толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна, 21 березня надягають яскраві, непарні шкарпетки, як символ додаткової хромосоми.
Вперше він відзначався у 2006-му році, а в грудні 2011-го року Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати цей день усім державам і міжнародним організаціям, аби підвищити рівень поінформованості суспільства про синдром Дауна і звернути увагу на необхідність поліпшення якості життя та інтеграції у суспільстві людей з СД.
Міжнародний день людини з синдромом Дауна отримав свій офіційний статус завдяки ініціативі Міжнародної (IDSA) та Європейської (EDSA) асоціацій Даун Синдром на VI міжнародному симпозіумі з питань синдрому Дауна.
Студенти спеціальності «соціальна робота»та викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи запрошують долучитись до цієї важливої акції. В цей день одягаймо кольорові шкарпетки, щоб відчути себе іншими. Щоб зрозуміти, як це жити не такими, як всі, під часто не надто приязними поглядами інших.
Це ще один прояв толерантності, який дуже необхідний нашому суспільству!
І саме сьогодні студенти спеціальності «соціальна педагогіка» та «соціальна робота» та активісти волонтерської групи «Час для нас» відвідали Ніжинський будинок-інтернат, де виготовляли кольорові носочки та Інклюзивно-ресурсний центр в Ніжині, де розважали «сонячних діток». Дякуємо всім, хто долучився до цієї акції!!! Дякуємо Ирина Балакирева та Сергій Балакирєв, ТОВ “Червоний хрест”, яку очолює Наталія Саєнко За надані іграшки для дітей!!

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь