Ніжин-озеро продовжують оновлювати: що показали результати аналізу води?

 

 

 

 

18 квітня о п’ятій ранку до Ніжин-озера була запущена друга партія живої риби, а саме 150 кг білого амура. Небайдужі люди продовжують збирати кошти на відновлення водойми.
30 квітня о 12.00 планується проведення акції «Чисте Ніжин-озеро». До участі запрошують всіх ніжинців, кому небайдуже і в кого є час. Водойму будуть очищувати від сміття і чагарнику.

Для того, щоб з’ясувати в якому стані знаходиться Ніжин-озеро, зразки води передали на аналізи до Мікробіологічної лабораторії Ніжинського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України». За отриманими результатами, у зразках з водойми не виявили патогенну мікрофлору. В загальному висновку відібрані проби відповідають нормативним документам (вимогам).
Проте, за аналізом домішок у пробах, вода в Ніжин-озері не відповідає гігієнічним вимогам. Не відповідають нормі запах і забарвлення води. А зважаючи на те, що зараз тільки весна, вода має бути більш-менш чистою. Без втручання Ніжин-озеро може безповоротно перетворитися на болото.
Також, стало відомо, що до Ніжин-озера під землею прокладено труби з яких до водойми стікають нечистоти. Небайдужі місцеві мешканці самотужки намагатимуться знайти ці труби і припинити забруднення і без того виснаженої водойми.
Ніжинській міській владі люди направили запит з проханням допомогти у оновленні водойми і головне, можливості взяти Ніжин-озеро в оренду, щоб за водоймою був постійний догляд. Наразі, люди не отримали жодної відповіді на свій запит.
Всі хто хоче допомогти у відновленні Ніжин-озера може телефонувати на 097-532-33-98, Ігор.

Джерело: mynizhyn

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Ніжин-озеро продовжують оновлювати: що показали результати аналізу води?

  1. А первыми рыбку в это озеро запустили дети школы № 15! Почему о них вы ничего не написали? И дети территорию убирали….но видимо дети не достойны вашего внимания???

Залишити відповідь