Ніжин підтримав всеукраїнські акції протесту “Безкарність вбиває”

Ввечері 4 червня активісти зібрались у Ніжині навпроти будівлі Ніжинського відділення поліції.

Повідомляє сайт “НЕЖАТИН”

“Ніжин підтримав всеукраїнські акції протесту “Безкарність вбиває”. Учасники протесту зійшлися думкою що відреформована поліція України, повиння розвиватись і змінюватись в кращу сторону. Громада з повагою відноситься до справедливих і законих дій особового складу ніжинської поліції, але зтурбована тим що на даний час реформи не призвели до очікуваного результату”, – на своїй сторінці у Фейсбук пише учасник акції Sasha Lepesij.

Ніжин підтимав всеукраїнські акції протесту "Безкарність вбиває". Учасники протесту зійшлися думкою що відреформована поліція України, повиння розвиватись і змінюватись в кращу сторону. Громада з повагою відноситься до справедливих і законих дій особового складу ніжинської поліції, але зтурбована тим що на даний час реформи не призвели до очікуваного результату.

Опубліковано Sasha Lepesij Вівторок, 4 червня 2019 р.

 

Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому на Київщині двоє п’яних поліцейських вирішили розважитися й постріляти в бляшанки. За збігом обставин під кулю потрапив 5-річний Кирило Тлявов. Хлопця доправили до лікарні в Києві.

1 червня слідчі Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження. 2 червня поліцейським оголосили підозри –

Копам, які з вогнепальної зброї поранили 5-річну дитину, пом’якшили категорію злочину
ДБР пом’якшило категорію злочину.

Через кілька днів, 3 червня стало відомо про смерть хлопця в лікарні. Прокуратура перекваліфікувала справу. Тепер правоохоронцям загрожує ув’язнення від 10 до 15 років або ж довічне ув’язнення.

Звістка про “розваги” правоохоронців та смерть дитини збурила суспільство. Увечері 3 червня під стінами МВС люди організували акцію. Після цього стало відомо про відсторонення керівництва районної та обласної поліції.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь