ЛЮБОВ ЗУБИЦЬКА: ПОВЕРНЕННЯ МОЖЛИВО…?

Днями повернулася з півдня Чернігівщини, була в Ніжині, Носівці, Ічнянському, Срібнянському, Варвинському районах, проїхала по селах, поспілкувалась із людьми… Згадала з теплотою ті роки, коли практично кожного дня жила й займалась усіма юридичними та земельними питаннями в «АГРОПРОГРЕСІ» під керівництвом Івана Івановича Куровського… Колись то був мій другий рідний дім.

Скільки всього заворушилось у думках, пішли спогади…

Як допомогла майже 2000 жителям селища Лосинівка, Ніжинського району відвоювати в судах свою землю, вкрадену ще в далекі часи початку розпаювання. Як раділи люди, коли отримали довгоочікувані державні акти на землю і відчули себе справжніми господарями своєї землі. Як нелегко було подолати опір і протистояння недружньої влади та правоохоронних органів.

Згадалося, як непросто було захистити право сотень пайовиків з села Перемога, Ніжинського району вільно обирати орендаря їх землі. Люди майже зневірилися, були у справжній земельній кабалі, боялися переслідувань – але ми разом перемогли.

Проїжджаючи Ічнянщиною, згадала, як повернула надію пайовикам Ічнянського району на можливість працювати з тим орендарем, який піклується про людей, на отримання гідної орендної плати, працевлаштування та кращих умов життя…

Тоді ж подумала, наскільки важливо зберегти місцеві працюючі заводи, бо саме вони дають робочі місця, гроші до місцевого бюджету і згадала, як боролися за Парафіївський цукровий завод.

Ще згадалося, як нам вдалося зупинити банкрутство і розкрадання на металобрухт та вдихнути друге життя в Носівський цукровий завод. Перед очима постали щасливі обличчя людей, які отримали відновлений, реконструйований завод, повернули собі право на працю та гідну зарплату.

Як шукали не відмовки, а можливості у сприянні розвитку та благоустрою Ніжина та Ніжинського району, Носівщини, Срібнянщини, Варвинщини, Ічнянщини: відремонтовані дитячі садки, школи, відновлені дороги, газифікація і навіть – водогін… Тоді ми змогли повернути людям віру в майбутнє, хоч було нелегко і непросто…

Вже повертаючись назад до Києва, зупинилась на кукурудзяному полі. І щось у мене всередині клацнуло, немов згадала, що залишилась незавершена справа, що не все я тоді встигнула, не всім допомогла, хто цього потребував.

І тут відчула могутній подих цієї родючої і прекрасної землі, яка знову покликала мене…

Любов Зубицька

Вам може бути цікаво

  1. Ви чудовий, розумний юрист, яка дійсно допомогла своєю працею людям Чернігівщини. Чекаємо на чесного, порядного депутата. Народ Вас підтримає… Моя родина за Вас…

  2. Ви майбутнє Чернігівщини, людна від Бога… Чесний і порядний кандидат в депутати Верховної Ради. Нехай ангел оберігає Вас в добрих починаннях. ВСЕ ДОБРО МИ ПАМ’ЯТАЄМО, ЯКЕ ВИ ЗРОБИЛИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ.

  3. Прости господи цю грішну країну і цих людей – бо не знають вони , що творють ! Хоча все вірно – комік президент сказав , що в Україні лише жінки гарні – то таку красуню потрібно обовязково в верховну раду .

Залишити відповідь