Радісна ніжинська малеча запрошувала в “Квітковий Дивограй” (фото)

 

 

 

 

« У ЛІТЕЧКА Є МОВА КОЛЬОРОВА – ЦЕ МОВА ФАРБ І КВІТІВ ПРЕЧУДОВИХ…»
або КВІТКОВИЙ РАЙ У ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»

Цього серпневого дня малеча і дорослі очікували по-особливому, бо малювати , аплікувати , створювати композиції з живих квітів та ще в їх чарівному оточенні – то Свято Душі…
Але спробуйте сьогодні вибрати погоду ! Ой, нелегка справа !
… Сподівались ми на сонце
І на гарну днину,
Раптом … дощ навідав на гостину !
Намочив так щедро наші квіти…
«Що ж тепер робити ?» – запитали діти.
«Свято Квітів як нам влаштувати ?
Ну-мо, Сонечко скоріше закликати!»
Намалюємо і заплікуєм наші квіти,
Щоб всміхнувся Серпень і раділи діти,
І запросим Вас в «Квітковий Рай»,
В ніжинський Квітучий Дивограй !
Н.М.Примушко, завідувачка ДНЗ№13 “Берізка”

… І ось воно – сонечко з’явилось і покликало дошкільнят разом з творчим колективом садівниць у незабутню квіткову мандрівку рідним садочком.
Щоб навчити дитину бачити прекрасне, треба носити красу і щирість у серці, а ще – непересічну любов до країни Дошкілля. Творчі вихователі нашого садочка, щиро віддані улюбленій справі і серед них є нагода відмітити кращих – Колесник А.В., Костандова І.В., Парубець Н.Г., Христенко Т.М. , не відстають і помічники вихователів.
У кожній квіточці , у кожній справі їх руки і серце, їх відданість і щира увага до дитини. Ось малюки милуються чорнобривцями і майорами, гладіолусами і космеєю, нагідками і розкішними трояндами, петунією і дзвіночками… Цю красу творили, доглядали разом з дітками і батьківською родиною з ранньої весни, і вона перетворилася у ці серпневі дні у Квітковий Рай. Милуємося разом…
Прекрасні дитячі роботи народжувалися прямо на лоні чудової квіткової краси нашого садочка. Ось малюки з радістю і піднесенням створили квіткове дерево, ніжні польові квіти, змалювали мамині улюблені чорнобривці, розкішні величезні соняшники.
Художній вернісаж «Квітковий Рай» із дитячих робіт сьогодні прикрасив садочок по-особливому щемко і незабутньо. Як не намагався серпневий Дощик – пустунець перебити такий творчий день , але йому це не вдалось на радість всім нам.
Милуйтеся і радійте разом з нами.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь