Октаедеру бути? Дивіться вже цієї осені на площі Ніжина

 

 

 

 

Багатогранник (восьмикутник, октаедер) зі світлодинамічним обладнанням таки буде встановлено на центральній площі міста. Вперше про нього заговорили в кінці цьогорічної зими, і частина ніжинців не дуже позитивно  сприйняла появу в місті такого недешевого і чи необхідного об’єкту.

Журналістам сайту mynizhyn.com стало відомо, що цей диво-багатогранник таки займе своє місце біля будівлі виконкому. Більше того, це поспішають зробити до Покровського ярмарку. На наступному тижні до Ніжина прибуде проектант, який допоможе визначитися з місцем, де саме розмістити цю прикрасу, як назвав куб заступник міського голови Г. Олійник.

Можливо, його встановлять там, де ще сьогодні росте туя. Знаючи, як негативно ставляться ніжинці до видалення зелених насаджень в районі виконкому (туї та блакитні ялинки) заступник поспішив запевнити, що йому відомі три способи, як пересадити дерево, не завдавши йому шкоди.
На сайті zakupki.prom.ua зазначено очікувану вартість закупівлі та встановлення багатогранника:808 550,00 грн. На разі завершується тендер, в якому взяли участь два учасника: ТОВ “УТБ-ІНЖИНІРИНГ” (оголошена сума 784 300,00 грн.) та ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА (780 000,00 грн.). Нагадуємо, що саме ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА виграла тендер на встановлення світлодинамічного фонтану в сквері Лисянського. 

А для того, щоб громада Ніжина могла детальніше ознайомитися з таким дивом, як восьмикутник, на офіційному сайті незабаром з’явиться повна інформація про те, що собою являє дана конструкція.

Тож ярмаркуватимемо вже з октаедером?..

Валентина Пильник для mynizhyn.com 

Багатогранник, восьмикутник, октаедер, площа, ніжин

Багатогранник, восьмикутник, октаедер, площа, ніжин

Багатогранник, восьмикутник, октаедер, площа, ніжин

 

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Я за такі чудові проекти.
    Ніжин прекрасне старе місто і йому потрібні не тільки брудні вулиці з понівеченими клумбами, але й символи, які навпаки будуть привертати увагу до міста, як туристичного центру.
    Дуже цікавий проект. Красиво.

  2. Кубизм-не в традициях. Да еще с бандеровскими символами. Памятник Ильичу смотрелся все таки лучше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.